6. Radosław Kurowski bramka  zmiana 70" Patryk Przepióra
9. Kamil Sanocki  zmiana 60" Tłuściak Kamil
10. Wójtowicz Patrycjusz  zmiana 78" Kozubal Tomasz
11. Młocek Damian bramka bramka  zmiana 82" Dawid Drozdowicz

oraz Jakub Leśniak

Na inagurację sezonu 2016/2017 odnosimy na własnym stadionie zwycięstwo z drużyna Sparty Draganowa. pierwsze minuty spotkania to zdecydowana przewaga naszej drużyny czego owocem okazała się bramka Damiana Młocka w 8min. W doskonały sposób obsłużony wymierzonym co do milimetra krossem od Mirka Michalczyka bedąc oko w oko z bramkarzem nie pozostawia złudzeń i mamy 1;0. Drużyna Sparty po szybko straconej bramce próbowała odrobić straty jednakże na bramce w dniu dzisiejszym znajdował się bardzo dobrze dysponowany Zajchowski który wraca po długotrwałej kontuzji palca między słupki naszej bramki. Kolejne minuty spotkania to wyrównana gra z obu stron ze wskazaniem na naszą drużynę. Dokonałe sytuacje stworzone przez zawodników zielono zółtych broni bramkarz przyjezdnych najaśniejszy punkt drużyny. W 43min po zamieszaniu podbramkowym wracająca piłka na 16 metr zostaje uderzona prawą nogą przez lewonożnego Radka Kurowskiego i wszyscy zebrani na stadionie kibice są świadkami bramki tzw. stadiony świata piłka uderzona bardzo mocno z dużą rotacją ląduje w samym okienku bramki, i mamy 2:0. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. Po wznowieniu drugiej połowy zawodnicy Sparty Draganowej nie mając nic do stracenia rzucili sie do ataku próbując odrobić straty z pierwszej połowy jednakże nasza linia obronna bardzo dobrze dysponowana w dniu dzisiejszym  radzi sobie bez większego problemu.  W 70min strzał zza pola karnego Damiana Młocka ląduje na poprzeczke. W 82 min spotkania mamy 3:0 Damian Młocek w sposób znakomity obsłuzony przez Sławka Furtka technicznym strzałem z lewej nogi ustala wynik spotkania.

Na gratulacje zasługuje cała drużyna u której wreszcie było widać zaangażowanie i ambicje które zaprocentowały. Podczas dzisiejszego spotkania zadebiutowali nowi zawodnicy Łukasz Dubiel , Paweł Betlej, Patryk Przepióra, nie wspominając o Mirku Michalczyku który swój debiut w naszej drużynie ma zaliczony już kilka lat temu. Cała czwórka zaprezentowała się znakomicie. Zawodnicy rezerwowi wnieśli bardzo dużo ożywienia przyczyniając sie do dobrego otwarcia startu 2016/2017.

Na debiut w naszej drużynie musi poczekać Grzegorz Janeczek który ze względu na sprawy osobiste nie mógł wystąpić. Sprawy rodzinne uniemożliwiły grę Wojtkowi Dmuchale, który w przyszłym tygodniu bedzie już do dyspozycji Trenera Zawadowicza.